Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Denis E. Waitley (1933 - ) është folës-motivues amerikan, shkrimtar dhe konsultant.

ThënieRedakto

  • E ardhmja u takon atyre që mësojnë atë që duhet mësuar për të bërë atë që duhet bërë.

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimetRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto