Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
Redaktimi i njohurive tona ekzistuese është gjë shumë e mirë por ne dëshirojmë që dhe ju të kontribuoni me njohuritë tuaja. Mund të filloni një faqe të re ose të gjeni një faqe ekzistuese dhe të shtoni një seksion krejtësisht të ri. Mos u shqetësoni shumë për gabimet - nëse ju bëni diçka të gabuar mund ta rregulloni më vonë. Keni një citat të preferuar nga një person i famshëm? Një batutë që e përdorni gjithnjë? Nëse nuk janë në ''Wikicitate'' mos kini frikë të jeni ju të parët që i shtoni.
 
 
Për të krijuar një llogari vizito '''<span class="plainlinks">[http://sq.wikiquote.org/wiki/Special:Userlogin?type=signup Regjistrohu]</span>'''.
<br>
 
 
''Sigurohuni të hidhni një sy dhe te faqja zyrtare e Wikicitate në Facebook: '''[https://www.facebook.com/sq.wikiquote.org/ Wikicitate]'''.''
 
 
<center><big>'''Puna e mbarë!'''</big></center>