Dallime mes rishikimeve të "Ferdije Zhushi Etemi"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
{{Për përmirësim}}
 
Oratore brilante, e ditur dhe e kulturuar, e shkathtë në shpjegimin e problemeve, duke e përdor një gjuhë të qartë dhe të përdorshme, gjithnjë e gatshme të ballafaqohet me