Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Stavre Drenova"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Për përmirësim}}
[[Skeda:Asdrenismall.jpg|frameless|djathtas]]
[[w:Aleks'''Aleksandër Stavre Drenova|''' (ASDRENI)''']] ([[:w:11 prill 1872|1872]] -[[:w:1947| 1947]]) Poetka shqiptarë.qenë një poet, publicist e patriot shqiptar dhe është autori i ''Himni i Flamurit''
 
([[:w:1872|1872]]-[[:w:1947|1947]]) Poet shqiptarë.
 
== Citate ==
1.000

edits