Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Stavre Drenova"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Skeda:Asdrenismall.jpg|frameless|djathtas]]
'''Aleksandër Stavre Drenova (ASDRENI)''' (11 prill 1872 - 1947) ka qenë një poet, publicist e patriot shqiptar dhe është autori i ''Himni i Flamurit''
 
([[:w:1872|1872]]-[[:w:1947|1947]]) Poet shqiptarë.
 
== Citate ==
1.000

edits