Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
[[Skeda:FAQ icon.svg|djathtas|frameless|75 px]]
 
Kjo është faqja e pyetjeve që janë bërë më së shumti në ''Wikicitate'' dhe përgjigjet e tyre përkatëse. Përpara se të bëni një pyetje lexoni [[Wikiquote:Faqet ndihmëse|faqet ndihmëse]] dhe përgjigjet e mëposhtme. Nëse përgjigja që ju kërkoni nuk gjendet, ndihuni të lirë të shkruani pyetjen te [[Ndihmë diskutim:Pyetje e Përgjigje|faqja e diskutimit]] të kësaj faqeje. Mos harroni të nënshkruani në fund!
 
== Si mund të gjej informacion për një citat të caktuar? ==