Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Kam zbuluar vandalizëm në një artikull. Ç'duhet të bëj? ==
 
Shtyp butonin '''Redakto''' dhe riktheje artikullin në gjendjen normale. Nëse nuk mundesh ta rregullosh vetë, li një shënim në faqen e diskutimeve të artikullit. Nëse situata është serioze, konsidero lajmërimin e një administratori nga <span class="plainlinks">[https://sq.wikiquote.org/wiki/Speciale:RreshtoP%C3%ABrdoruesit/sysop këtu]</span>.
 
== Mund të përdor materialet nga ''Wikicitate'' në një faqe tjetër interneti apo dokumente të printuara? ==