Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
Kjo është faqja e pyetjeve që janë bërë më së shumti në ''Wikicitate'' dhe përgjigjet e tyre përkatëse. Përpara se të bëni një pyetje lexoni [[Wikiquote:Faqet ndihmëse|faqet ndihmëse]] dhe përgjigjet e mëposhtme. Nëse përgjigja që ju kërkoni nuk gjendet, ndihuni të lirë të shkruani pyetjen te [[Ndihmë diskutim:Pyetje e Përgjigje|faqja e diskutimit]] të kësaj faqeje. Mos harroni të nënshkruani në fund!
 
== I don't understand Albanian. Where should I go? ==
 
If you don't understand Albanian, please aks for assistance [[Wikiquote:Ambasadat|here]].
 
== Si mund të gjej informacion për një citat të caktuar? ==