Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v ((via JWB))
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Si mund të gjej informacion për një citat të caktuar? ==
 
Te kutia e kërkimit djathtas, në majë, shtyp citatin që kërkon dhe do të dalin disa artikuj të ndryshëm që e përmbajnë citatin.
 
== Mund të shtoj një citat të bukur nga komshiu im? ==