Ndryshimi mes inspektimeve të "Gënjeshtra"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Thënie ==
 
* ''Një e vërvërtetë gjysmake shpesh është një gënjeshtër e madhe.''
:'''[[Benjamin Franklin]]'''
* ''Bëje gënjeshtrën të madhe, bëje të thjeshtë, vazhdo ta përsëritësh, dhe eventualisht ata do ta besojnë atë.''