Dallime mes rishikimeve të "George Sand"

No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Thënie ==
 
* ''Ka vetëm një lumturi në jetë, të duash dhe të të duan.''
 
== Thënie për të ==
1.000

edits