Dallime mes rishikimeve të "Piratët e Karaibeve: Në fund të botës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Figura:Pirates of the Caribbean 3 Logo.svg|upright|frameless|djathtas]]
 
'''''Piratët e Karaibeve: Në FundfundBotësbotës''''' është film amerikan i zhanrit fantazi i vitit 2007 nga regjisori [[Gore Verbinski]] dhe skenaristë [[Ted Elliott]], [[Terry Rossio]].
 
== Citate ==
1.000

edits