Dallime mes rishikimeve të "Piratët e Karaibeve: Në fund të botës"

No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* ''Është shumë vonë për të fituar faljen time.''
[[Kategoria:Filma]]
 
== Dialogët ==
 
== Citate ==
'''Captain Vallenueva''': [për Barbossa-n] Vraje (me plumb) '''Captain Jocard''': Preja gjuhën!
'''Jack Sparrow''': Vraje, preja gjuhën dhe vraja gjuhën... dhe ndoshta do ta shkurtojë mjekrrën e tijë të shthurrur.
1.000

edits