Dallime mes rishikimeve të "Piratët e Karaibeve: Në fund të botës"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Dialogët ==
 
'''Captain Vallenueva''': [për Barbossa-n] Vraje (me plumb) !
'''Captain Jocard''': Preja gjuhën!
'''Jack Sparrow''': Vraje, preja gjuhën dhe vraja gjuhën... dhe ndoshta do ta shkurtojë mjekrrën e tijë të shthurrur.
1.000

edits