Dallime mes rishikimeve të "Kosova"

182 bytes removed ,  2 vjet më parë
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Thënie ==
 
* ''Fitorja do të thotë strategji rrugëdaljeje, dhe është e rëndësishme për Presidentin të na tregoj se cila është strategjia e rrugëdaljes.''
: '''[[George W. Bush]]'''
* ''Do ta përshkruaja qëllimin e misionit si kthimi i Kosovës tek Kosovarët që ata të mund të kthehen në shtëpi dhe në të njëjtën kohë t'i tregoj [[Sllobodan Milosheviç|Sllobodan Milosheviçit]] që NATO nuk do ta tolerojë gjenocidin.''
: '''George W. Bush'''