Dallime mes rishikimeve të "Kosova"

4 bytes added ,  2 vjet më parë
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Thënie ==
 
* ''Do ta përshkruaja qëllimin e misionit si kthimi i Kosovës tek [[Kosovarët]] që ata të mund të kthehen në shtëpi dhe në të njëjtën kohë t'i tregoj [[Sllobodan Milosheviç|Sllobodan Milosheviçit]] që NATO nuk do ta tolerojë gjenocidin.''
: '''[[George W. Bush]]'''