Dallime mes rishikimeve të "Plutarku"

77 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Plutarku''' (46 pas Krishtit - 120 pas Krishtit) është historian dhe filozof grek, moralist i shquar dhe një nga njerëzit më të ditur të kohës së tij.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
 
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
[[Skeda:Plutarch - Langhorne and Langhorne.jpg|upright|frameless|djathtas]]
 
'''Plutarku''' (46 pas Krishtit - 120 pas Krishtit) është historian dhe filozof [[Greqia|grek]], moralist i shquar dhe një nga njerëzit më të ditur të kohës së tij.
1.000

edits