Ndryshimi mes inspektimeve të "Jan van de Snepscheut"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
{{Pa referime}}
'''Jan van de Snepscheut''' (12 shtator 1953 - 23 shkurt 1994) ishte një edukator dhe shkencëtar kompjuterik.