Dallime mes rishikimeve të "Epikarmi"

84 bytes added ,  10 muaj më parë
(B)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Thënie ==
• Veç mendja sheh e dëgjon, çdo gjë tjetër është e shurdhët dhe e verbër
114

edits