Matematika: Dallime mes rishikimesh

7 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
Rreshti 32:
: '''[[Samuel Johnson]]'''
 
* ''Gjithçka është numër.''<ref>{{cite web |last=Pitagora|first=|url=https://www.aforizma.al/idx/citimi/6152.html|title= Aforizma.al - Thënie nga Pitagora|language=sq|publisher= Aforizma.al|access-date= 29 korrik 2020}}</ref>
: '''[[Pitagora]]'''
 
164

edits