Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
Megjithëse citati i komshiut mund të jetë tepër i gjetur, ''Wikicitate'' grumbullon citate të shquara dhe gjasat janë që komshiu yt të mos jetë tepër i shquar përtej lagjes së tij.
 
== Komshiu im është tepër i shquar. Si mund të krijojshkruaj një artikull për të? ==
 
Duke shkuar [[Wikiquote:KrijoShkruaj një artikull|këtu]]. Sigurohu të kesh lexuar udhëzimet përpara dhe të zgjedhësh llojin e duhur.
 
== Kam zbuluar vandalizëm në një artikull. Ç'duhet të bëj? ==