Dallime mes rishikimeve të "Piratët e Karaibeve: Në fund të botës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
== Citate ==
{{citat|'''Captain Vallenueva''': [për Barbossa-n] Vraje (me plumb) <br> '''Captain Jocard''': Preja gjuhën!<br>'''Jack Sparrow''': Vraje, preja gjuhën dhe vraja gjuhën... dhe ndoshta do ta shkurtojë mjekrrën e tijë të shthurrur.}}
{{citat|'''Jack Sparrow''': Ne duhet të luftojmë, për të ikur}}
{{citat|'''Elizabeth Swann''': Është shumë vonë për të fituar faljen time.}}
109

edits