Dallime mes rishikimeve të "Kosova"

71 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
No edit summary
 
==Citime nga Kosova==
===Besa===
Thënie për [[Besa|Besën]] dhe artikulli [[w:Besa|Besa]]
 
{{citat|Ai që s'tutet me fjalë, s'tutet as me pushkë.}}
 
229

edits