Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Stavre Drenova"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.6.5) (roboti ndryshoj: lt:Aleksanderis Stavrė Drenova)
No edit summary
 
== Citate ==
*Njeriu me vedi bishë mbet e s'ndrohet, në dëm të tjetrit rron dhe gëzohet.
 
[[Category:Shqiptarë]]
19

edits