Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Stavre Drenova"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: removing existed iw links in Wikidata)
No edit summary
*Njeriu me vedi bishë mbet e s'ndrohet, në dëm të tjetrit rron dhe gëzohet.
 
[[CategoryKategoria:Shqiptarë]]
[[CategoryKategoria:Poetë]]
Anonymous user