Dallime mes rishikimeve të "Ferdije Zhushi Etemi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
 
==== RRETH KOHËS KUR ISHTE DIAGNOSTIFIKUAR ME KANZER ====
 
==== RRETH KOHËS KUR ISHTEKISHTE DIAGNOSTIFIKUARPROBLEME MESERIOZE KANZERSHËNDETËSORE ====
"Sfidë shumë e madhe por edhe moment kur e kupton sa e fortë je dhe se ia vlen të luftosh e të jetosh për ata që i do dhe të duan."<ref>Po aty.</ref>
 
10

edits