Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Alfonso Signorini-Positano.JPG

Alfonso Signorini (1964 - ) është gazetar, personazh televiziv, shkrimtar, moderator radioje dhe televizioni.

ThënieRedakto

  • Ndonjëherë dyshoj se banorët e këtij planeti e sajojnë enkas një luftë në kaq kohë. Dhe a e di pse? Ngaqë s'njohin ndonjë mënyrë më të mirë për t'u ndjerë vërtetë burra!
Chanel, Një jetë si në përralla

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimetRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto