Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


The Twitter Conference - Tony Robbins.jpg

Anthony Robbins (29 shkurt 1960 - ) është një shkrimtar dhe filantrop amerikan i njohur për librat e tij Fuqi pa Kufi dhe Zgjo Gjigantin e Brendshëm.

ThënieRedakto

  • E tëra që duhet bërë është ta vini në lëvizje fuqinë që gjendet në ju.
Letër një miku.
  • Në momentet e vendimit krijohet fati i juaj.

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimeRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto