Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Barbara Walters.jpg

Barbara Walters (25 shtator 1929 - ) është një gazetare dhe shkrimtare amerikane.

ThënieRedakto

  • Udhëheqja është aftësi për zgjidhjen e problemit.

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimeRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto