Diskutim:Ejs Ventura: Detektivi i Kafshëve

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ejs Ventura: Detektivi i Kafshëve. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Stema e KinoCitat Kjo faqe është brenda fushëveprimit të KinoCitat, një WikiProjekt në lidhje me filmat. Nëse dëshironi, ju mund të redaktoni artikullin në të cilin është vendosur ky mesazh ose të vizitoni faqen e projektit, ku mund të bëheni pjesë e tij dhe të kontribuoni në përmbushjen e qëllimeve të tij.
Quote.png Thënia "Nëse nuk kthehem për pesë minuta... Thjesht prit ca më gjatë." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 1 prill 2019. Quote background transparent (dark).png


Return to "Ejs Ventura: Detektivi i Kafshëve" page.