Erhard Busek

politikan austriak
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Erhard Busek (15314127717).jpg

Erhard Busek (25 mars 1941 - ) është politikan austriak dhe diplomat evropian nga Austria dhe koordinatori i BE-së për Paktin e stabilitetit.

ThënieRedakto

  • Për fat të mirë po zhduken njohurit mbi latinishten, përndryshe qytetarët do të dinin se "ministria" d.m.th "shërbim".

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimeRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

Wikipedia ka një artikull në lidhje me:


Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: