Fabio Volo, 2013 5.jpg

Fabio Volo, pseudonim i Fabio Bonetti, (23 qershor 1972 - ) është një shkrimtar italian, aktor, dublues, skenarist dhe prezantues radioje e televizioni.

ThënieRedakto

  • Kushdo prej nesh, të pakten një herë në jetë, e ka takuar një njeri me të cilin është ndjerë menjëherë i afërt. Dikë që flet të njëjtën gjuhë me të tijën.[1]

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimeRedakto

  1. ^ Fabio Volo, Edhe një ditë më shumë, Dudaj, Tiranë, 2009, faqe 183.

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

Wikipedia ka një artikull në lidhje me:


Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: