Ndihmë diskutim:Pyetje e Përgjigje

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen ndihmëse Pyetje e Përgjigje. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Këtu gjenden pyetjet përgjigjet e të cilave nuk gjenden te faqet ndihmëse apo te pyetjet më të shpeshta. Çdokush mund t'i përgjigjet një pyetjeje nëse mendon se di përgjigjen.


FAQ icon.svg


Për të ruajtur sadopak rendin, gjatë diskutimit kini parasysh këto rregulla:

  1. Parashtrojini pyetjet e ndryshme më vete.
  2. Diskutuesi i parë fillon në krye të rreshtit. Përgjigjet vijojnë me : të cilat e largojnë rreshtin djathtas. Përgjigjja tjetër vijon me dy :: dhe kështu me radhë deri sa të bëhen pesë përgjigje (:::::). I gjashti vazhdon në krye të rreshtit pa dy pikat.
  3. Çdo diskutim e përgjigje duhet të nëshkruhet jo me emër por me shenjën - ~~~~ dhe atë menjëherë pas shkrimit e jo në rresht më vete.


Nëse pyetjes suaj nuk i është përgjigjur askush për 3 ditë ju lutemi të thërrisni një administrator personalisht nga këtu.

Return to "Pyetje e Përgjigje" page.