Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Rrethimi i vogël është film shqiptar i vitit 1986, me regji të Saimir Kumbaros dhe me skenar të Ruzhdi Pulahas.

Zenun BorigaRedakto

  • Na eredhe nga fshati pashke me ata shoket e partise. Na fole per rrethimin. Fole aq bukur sa nuk te gezohesha dot. Po une atij rrethimi nuk ja kam friken. Friken ja kam atij rrethimit te vogel ketu ne koke.

DialogëtRedakto

SlloganetRedakto

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimetRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto