Dallime mes rishikimeve të "Ayn Rand"

42 bytes added ,  7 vjet më parë
(Faqe e re: '''Ayn Rand''' (1905-1982) lindur me emrin ''Alisa Zinov'evna Rozenbaum'', ishte një shkrimtare, filozofe dhe skenografe amerikane me origjinë ruse. Autore e veprave të famshme si '...)
 
* [http://aynrandlexicon.com/ Ayn Rand Lexicon]
 
 
[[Category:Amerikanë]]
[[Category:FilozofiAmerikanë]][[Category:Ateistë]]
[[Category:AmerikanëFilozofë]]
[[Category:Shkrimtarë]]
[[Category:ArtistëFeja]]
[[Category:Ekologjia]]
20

edits