Hape menynë kryesore

Jan van de Snepscheut (12 shtator 1953 - 23 shkurt 1994) ishte një edukator dhe shkencëtar kompjuterik.

ThënieRedakto

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimeRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto