Dallime mes rishikimeve të "Matematika"

1 byte removed ,  7 muaj më parë
v
v (Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2))
 
== Proverba ==
 
== ReferimetReferime ==
 
{{Reflist|2}}