Matematika: Dallime mes rishikimesh

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
v Smallem: Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet: (-(\{\{\s*cit[aeio][^\}]*)\|[^=]+=\s*([\|\}]) +\1\2)
 
Rreshti 46:
== Proverba ==
 
== ReferimetReferime ==
 
{{Reflist|2}}
164

edits