Dallime mes rishikimeve të "Napoleon Hill"

36 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
 
No edit summary
<center>[[w:Napoleon Hill|'''Napoleon Hill''']] <br>([[:w:1883|1883]] - [[:w:1970|1970]]) Shkrimtar amerikanë.
(1883 - 1970)<br>
''Shkrimtar amerikan''</center>
 
== Citate ==
----
* [[Bota]] e ka zakon qe t'ua lirojë rrugën njerëzve, fjalët dhe veprat e të cilëve tregojnë se dinë nga po ia mbajnë .
 
[[Category:Amerikanë]]