Ndryshimi mes inspektimeve të "Gënjeshtra"

451 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* "Një [[e vërtetë]] gjysmake shpesh është një gënjeshtër e madhe" - [[Benjamin Franklin]]
* "Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra" - Populli
“Bëje gënjeshtrën të madhe, bëje të thjeshtë, vazhdo ta përsëritësh, dhe eventualisht ata do ta besojnë atë.” — [http://thenie.org/nga/adolf-hitler Adolf Hitler]
“Diplomacia është aftësia e të ndarit të tortës në atë mënyrë që secili mendon se ka marrë copën më të madhe.” — Anonim
“Besimi i të çiltërit është arma më e fuqishme e mashtruesit.” — [http://thenie.org/nga/stephen-king Stephen King]
 
 
 
 
[[Category:Temë]]
21

edits