Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Steven Paul Jobs (24 shkurt 1955 - 5 tetor 2011) ishte një sipërmarrës dhe shpikës amerikan. Ai ishte bashkë-themeluesi i Apple, kryetar i bordit, dhe shef ekzekutiv i Apple-it.

ThënieRedakto

  • Nëse je duke punuar për diçka që vërtet të intereson, nuk ke pse ta shtysh veten. Vizioni do të të shtyjë.

Thënie për tëRedakto

Thënie të atribuara gabimishtRedakto

ReferimetRedakto

Shiko edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

Wikipedia ka një artikull në lidhje me:


Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: