Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
__NOEDITSECTION__
Kjo është faqja e pyetjeve që janë bërë më së shumti në ''Wikicitate'' dhe përgjigjet e tyre përkatëse. Përpara se të bëni një pyetje lexoni [[Wikiquote:Faqet ndihmëse|faqet ndihmëse]] dhe përgjigjet e mëposhtme. Nëse përgjigja që ju kërkoni nuk gjendet, ndihuni të lirë të shkruani pyetjen te faqja e diskutimit të kësaj faqeje. Mos harroni të nënshkruani në fund!
 
Megjithëse citati i komshiut mund të jetë tepër i gjetur, ''Wikicitate'' grumbullon citate të shquara dhe gjasat janë që komshiu yt të mos jetë tepër i shquar përtej lagjes së tij.
 
== Kam zbuluar vandalizëm në një artikull. Ç'duhet të bëj? ==
 
Shtyp butonin '''Redakto''' dhe riktheje artikullin në gjendjen normale. Nëse nuk mundesh ta rregullosh vetë, li një shënim në faqen e diskutimeve të artikullit. Nëse situata është serioze, konsidero lajmërimin e një administratori nga [https://sq.wikiquote.org/wiki/Speciale:RreshtoP%C3%ABrdoruesit/sysop këtu].
Po. Çdo material nga ''Wikicitate'' mund të përdoret lirshëm kudo për sa kohë nuk e përvetësoni.
 
== Kam harruar fjalëkalimin tim. Si mund ta rigjej? ==
 
Me anë të opsionit '''Kam harruar fjalëkalimin tim''' në faqen e kyçjes.
 
[[Kategoria:Faqet ndihmëse]]
 
__NOTOC__
__NOEDITSECTION__