Dallime mes rishikimeve të "Donald Trump"

23 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Donald Trump është një biznesmen amerikan, manjat, bilioner, investitor, autor, dhe kandidat për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. == Citate == * Ndonjëherë, m...)
 
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
{{Për përmirësim}}
 
Donald Trump është një biznesmen amerikan, manjat, bilioner, investitor, autor, dhe kandidat për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.