Ndryshimi mes inspektimeve të "Jan van de Snepscheut"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: removing existed iw links in Wikidata)
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
{{Për përmirësim}}
 
[[:w:Jan van de Snepscheut|'''Jan van de Snepscheut''']] ([[:w:1953|1953]]-[[:w:1994|1994]]) Edukator dhe shkencëtarë kompjuterit.