Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Stavre Drenova"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Citate ==
*Njeriu me vedi bishë mbet e s'ndrohet, në dëm të tjetrit rron dhe gëzohet.
 
{{asbox
| image = Font Awesome 5 solid users.svg
| qualifier = biografik
| category = Biografi - cung
}}
 
[[Kategoria:Shqiptarë]]