Dallime mes rishikimeve të "Aleksandër Stavre Drenova"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
{{Për përmirësim}}
[[Skeda:Asdrenismall.jpg|frameless|djathtas|100 px]]
'''Aleksandër Stavre Drenova (ASDRENI)''' (11 prill 1872 - 1947) ka qenë një poet, publicist e patriot shqiptar dhe është autori i ''Himni i Flamurit''.