Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Shkrimi ==
 
Redaktimi i njohurive tona ekzistuese është gjë shumë e mirë por ne dëshirojmë që dhe ju të kontribuoni me njohuritë tuaja. Mund të filloni një faqe të re ose të gjeni një faqe ekzistuese dhe të shtoni një pjesë krejtësisht të re në të. Mos u shqetësoni shumë për gabimet - nëse ju bëni diçka të gabuar mund ta rregulloni më vonë. Keni një citat të preferuar nga një person i famshëm? Një batutë që e përdorni gjithnjë? Nëse nuk janë në ''Wikicitate'' mos kini frikë të jeni ju të parët që i shtoni.
Për personat që kujdesen për detajet, shikoni [[Ndihmë:Çfarë është një artikull?]] për të mësuar si të përshtasni artikujt që krijoni sipas tematikave që trajtojnë.