Dallime mes rishikimeve të "Piratët e Karaibeve: Në fund të botës"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''''Piratët e Karaibeve: Në fund të botës''''' është film amerikan i zhanrit fantazi i vitit 2007 nga regjisori [[Gore Verbinski]] dhe skenaristë [[Ted Elliott]], [[Terry Rossio]].
 
== Citate ==
{{citat|'''Captain Vallenueva''': [për Barbossa-n] Vraje (me plumb) <br> '''Captain Jocard''': Preja gjuhën!<br>'''Jack Sparrow''': Vraje, preja gjuhën dhe vraja gjuhën... dhe ndoshta do ta shkurtojë mjekrrën e tijë të shthurrur.}}
== Jack Sparrow ==
 
1.000

edits