Dallime mes rishikimeve të "Piratët e Karaibeve: Në fund të botës"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Captain Jocard''': Preja gjuhën!
'''Jack Sparrow''': Vraje, preja gjuhën dhe vraja gjuhën... dhe ndoshta do ta shkurtojë mjekrrën e tijë të shthurrur.
 
'''Davy Jones''': Frigohesh nga vdekja?
'''Jack Sparrow''': Nuk e ke idenë.
1.000

edits