Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
Megjithëse citati i komshiut mund të jetë tepër i gjetur, ''Wikicitate'' grumbullon citate të shquara dhe gjasat janë që komshiu yt të mos jetë tepër i shquar përtej lagjes së tij.
 
== Komshiu im është tepër i shquar. Si mund të krijoj një artikull për të? ==
 
Duke shkuar [[Wikiquote:Krijo një artikull|këtu]].
 
== Kam zbuluar vandalizëm në një artikull. Ç'duhet të bëj? ==