Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Mbrojtur "Wikiquote:Mirë se vini!" ([Redaktimi=Lejo vetëm administatorët] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Lejo vetëm administatorët] (i pacaktuar)))
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
Ka tri gjëra që mund të bëni në ''Wikicitate''. Ju mund ta lexoni atë, ta redaktoni dhe ta shkruani.
 
Ka disa gjëra që [[Wikiquote:Çfarë nuk është Wikicitate?|nuk e kanë vendin]] në ''Wikicitate'', por përveç atyre, të gjitha kontributet e tjera janë të mirëpritura.
 
== Leximi ==